Inguna Keraamika Logo

Kui soovid esimesena teada saada, mil ahjusoojad keraamika nõud kuumast ahjust väljuvad, siis alumine kast ootab Sinu e-maili.

Uudiskiri

Error: Contact form not found.

Jälgi mind sotsiaalmeedias

Search

Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika (kliendi isikuandmete töötlemise kord)

​Meie veebiaadress on: https://ingunakeraamika.ee. Inguna Keraamia E-poe omanik on FIE Inguna Epner.

Inguna Keraamika E-pood kohustub kaitsma kliendi privaatsust ja hoolitsema selle eest, et kliendi isikuandmed on kaitstud. ingunakeraamika.ee tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seaduste ning muude asjakohaste õigusaktidega.

Inguna Keraamika E-pood ei kasuta oma klientide infot ebaseaduslikel eesmärkidel.

Inguna Keraamika E-pood ei edasta oma klientide andmeid või isiklikku informatsiooni kolmandatele osapooltele v.a. juhul, kui teabe edastamine on nõutud ja kui see on kooskõlas Eesti Vabariigi seadusega.

Teabe kogumine ja kasutamine

Inguna Keraamika E-pood on isikuandmete vastutav töötleja, Ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Tingimusel, et klient annab Inguna Keraamika E-poe käsutusse oma kontaktandmed (nimi, telefon, e-mail, postiaadress jm), võimaldab see meil täita klientide soove ja probleemide korral neid koos lahendada.

Kõik kliendi andmed (isikuandmed ja andmed maksete kohta) on kolmandatele isikutele (va. maksete volitatud töötleja Maksekeskus AS) kättesaamatud ning ei kuulu Inguna Keraamika E-poe poolt avaldamisele.

Inguna Keraamika E-pood austab oma klientide isikuandmete konfidentsiaalsust. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega. Igasugune tegevus Inguna Keraamika E-poe vastu isikuandmete lubamatuks avaldamiseks on õigusvastane ning toob kaasa tsiviil- ja kriminaalvastutuse vastavalt kehtivatele õigusnormidele.

Isikuandmete töötlemine

Inguna Keraamika E-pood töötleb ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirjaga ingunakeraamika@gmail.com või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid. Kliendi soovi korral kustutatakse isikuandmed infosüsteemist, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise või tarbijavaidluste lahendamise jaoks.

Inguna Keraamika E-poe teated

Inguna Keraamika E-poe uudiseid ja pakkumisi e-posti teel saavad ainult selle tellinud kliendid. Kui klient ei ole enam huvitatud meie poolt saadetud uudistest, saab sellest igal ajal loobuda. Inguna Keraamika E-pood saadab vaid olulist ja asjakohast teavet, millest klient peaks olema teadlik.

Kliendi e-posti aadresse ja telefoninumbreid ei edastata kolmandatele osapooltele.

​Muude andmete kogumine ja kasutamine

Statistilistel eesmärkidel kogub Inguna Keraamika E-pood teavet kodulehe külastajate kohta (külastajate arv, külastuse aeg, kestus, jne.). See teave ei ole seotud konkreetse isikuga, kuid annab statistilist teavet, mida Inguna Keraamika E-pood saab analüüsida ja seeläbi lehe funktsionaalsust parandada. Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil ja seda võidakse esitada kolmandale isikule andmetöötluse eesmärgil, säilitades seejuures külastaja anonüümsus.
Inguna Keraamika E-poe teenuseid kasutades kinnitab klient, et on tutvunud meie privaatsuspoliitikaga ja nõustub selle tingimustega.

You don't have permission to register
X